foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+380000000000
gmail@gmail.com
Reservation



Моніторинг участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

за 2017-2018 навчальний рік

ПІБ учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

 

Географія

Чепурко

Вікторія Василівна

10

ІІ

Бебко Ганна Михайлівна

 

Біологія

Мушин

Марія Михайлівна

10

ІІІ

Козлюк Оксана Іванівна

 

Правознавство

Чепурко

Вікторія Василівна

10

ІІІ

Ковтун Ірина Вікторівна

 

Математика

Ребік 

Валерій Андрійович

8

ІІІ

Семенюк Василь  Володимирович

Ковтун

Ліза Русланівна

9

ІІІ

Ковтун Алла Володимирівна

 

Українська мова та література

Ковтун

Поліна Юріївна

8

ІІІ

Печончик Марія Степанівна

Матушевська

Наталія Миколаївна

9

ІІІ

Токарчук Марина Іванівна

Мушин

Марія Михайлівна

10

І

Печончик Марія Степанівна

 

Фізика

Мориконь Тарас Юрійович

7

ІІІ

Сиротюк Василь Іванович

Матушевська

Наталія Миколаївна

9

ІІІ

Сиротюк Василь Іванович

Чепурко

Вікторія Василівна

10

ІІІ

Сиротюк Василь Іванович

 

Англійська мова

Мушин

Марія Михайлівна

10

ІІІ

Мазепа Леся Михайлівна

 

Інформаційні  технології

Матушевська

Наталія Миколаївна

9

ІІІ

Печончик  Олександр  Саливонович

 

Юне обдарування

Базелюк Данило Андрійович

4

ІІІ

(українська мова)

Матвійчук Василь Олександрович

Дячук Кароліна Артурівна

4

ІІ

(математика)

Матвійчук Василь Олександрович

Винничук Юлія Михайлівна

4

ІІ

(Я і Україна)

Матвійчук Василь Олександрович

 

 

Моніторинг участі у ІІ етапі ХVI Всеукраїнського конкурсу знавців 

з української мови ім. П.Яцика

за 2017-2018 навчальний рік

Предмет

Клас

Місце

Вчитель

Українська мова

5

ІІІ

Плахотнюк Л.В.

Українська мова

10

ІІІ

Печончик М.С.

К-ть призових місць:  2

 

Моніторинг участі у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Т.Г.Шевченка

за 2017-2018 навчальний рік

Предмет

Клас

Місце

Вчитель

Українська мова

7

ІІ

Плахотнюк Л.В.

8

ІІ

Печончик М.С.

10

І

Печончик М.С.

К-ть призових місць:   3

 

 

 

Районний етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка»

2017-2018  н.р.

 

Солісти:

ІІІ місце – Рубель Ірина (10 клас), вчитель Драганчук В.А.

 

Вокальний дует

ІІ місце – Штиба Олександра  (7 клас), Горбатюк Софія (7 клас), вчитель Драганчук В.А.

 

Конкурс «Поліські пересмішники»

Клас

Місце

Вчитель

6

ІІ

Токарчук М.І.

 

Конкурс читців-декламаторів творчів Т.Г.Шевченка

Клас

Місце

Вчитель

6

ІІ

Токарчук М.І.

 

Результати участі у МАН

2017-2018 н.р.

- ІІІ місце з хімії , 9 клас, вчитель   Костюк Л.Ф.

- ІІІ місце з екології, 10 клас, вчитель Бебко Г.М.

- ІІІ місце з психології, 9 клас, вчитель Ковтун І.В.

- ІІ місце з фізики, 9 клас, вчитель Сиротюк В.І.

- ІІ місце з української мови та літератури, 10 клас, вчитель

       Печончик М.С.

- ІІІ місце із зарубіжної літератури , 9 клас, вчитель Ковтун І.М.

 

 

Спортивні досягнення

2017-2018 н.р.

 

Баскетбол

І місце (дівчата), вчитель Борійчук М.М.

Моніторинг участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

за 2016-2017 навчальний рік

ПІБ учня

Клас

Місце

ПІБ учителя

 

Географія

Чепурко

Вікторія Василівна

9

ІІІ

Бебко Ганна Михайлівна

Чепурко

Максим Васильович

 

ІІІ

Бебко Ганна Михайлівна

 

Біологія

Мішкевич

Діана Вікторівна

8

ІІ

Козлюк Оксана Іванівна

Мушин

Марія Михайлівна

9

ІІІ

Козлюк Оксана Іванівна

 

Економіка

Чепурко

Максим Васильович

11

ІІІ

Бебко Ганна Михайлівна

 

Історія

Чепурко

Максим Васильович

11

ІІ

Фабіанський Дмитро Миколайович

 

Правознавство

Чепурко

Вікторія Василівна

9

ІІІ

Ковтун Ірина Вікторівна

Чепурко

Максим Васильович

11

ІІІ

Фабіанський Дмитро Миколайович

 

Математика

Ребік 

Валерій Андрійович

7

ІІ

Семенюк Василь  Володимирович

Ковтун

Ліза Русланівна

8

ІІ

Ковтун Алла Володимирівна

 

Українська мова та література

Ковтун

Поліна Юріївна

7

ІІІ

Печончик Марія Степанівна

Матушевська

Наталія Миколаївна

8

ІІІ

Токарчук Марина Іванівна

Мушин

Марія Михайлівна

9

І

Печончик Марія Степанівна

 

Фізика

Чепурко

Вікторія Василівна

9

ІІІ

Сиротюк Василь Іванович

Чепурко

Максим Васильович

11

ІІ

Сиротюк Василь Іванович

 

Англійська мова

Мішкевич

Діана Вікторівна

8

ІІІ

Мазепа Леся Михайлівна

 

Хімія

Чепурко

Максим Васильович

11

ІІІ

Костюк Людмила Филипівна

 

Інформаційні  технології

Штиба

Василь Михайлович

11

ІІІ

Печончик  Олександр  Саливонович

 

 

Моніторинг участі у ІІ етапі ХV Всеукраїнського конкурсу знавців 

з української мови ім. П.Яцика

за 2016-2017 навчальний рік

Предмет

Клас

Місце

Вчитель

Українська мова

9

І

Печончик М.С.

К-ть призових місць:  1

 

Моніторинг участі у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Т.Г.Шевченка

за 2016-2017 навчальний рік

Предмет

Клас

Місце

Вчитель

Українська мова

6

ІІІ

Плахотнюк Л.В.

8

ІІІ

Токарчук М.І.

К-ть призових місць:   2

 

Баскетбол

 

ІІІ місце, вчитель Борійчук М.М.

Погода