facebook
^На початок

  • 1 Ласкаво просимо
    .
  • 2 Виставка хліба
    .
  • 3 Фотоколаж
    .
  • 4 Родовідне дерево
    .
  • 5 Спортивний зал
    .

.

Безпека в інтернеті

Захист дітей від небезпечних трендів

Все частіше в мережі з'являються різноманітні челенджі, що набирають популярності серед молоді. Зокрема, одним із таких є виготовлення петард. Вибухові речовини, які використовуються в саморобних пристроях, можуть викликати потужні вибухи, здатні спричинити значні ушкодження внутрішніх органів. Це може призвести до тяжких травм, включаючи опіки, переломи, порушення слуху, зору чи інших ушкоджень.

🔹 Наслідки таких експериментів ставлять під загрозу не лише здоров’я, а й життя підлітків. Тому особливо важливо, щоб батьки звертали увагу на інтереси своїх дітей і своєчасно пояснювали їм небезпеку таких розваг. Відверта розмова, підтримка та належний контроль з боку дорослих можуть допомогти уникнути необдуманих вчинків.

Ділимося з вами декількома простими, але важливими порадами, як убезпечити дітей від загроз🔽

#безпекадітей #діти #поради #підтримкадітей

 

Добірка порад

Добірка порад, що допоможуть дітям і підліткам уберегтися від неприємних ситуацій, а також відстояти власні права, якщо їхня приватність опинилася під загрозою чи була порушена. Зберігайте та поширюйте.
Обмін інтимними фото й відео може бути частиною особистих стосунків між дорослими, але й тут варто дбати про безпеку: довіра до партнера/-ки не гарантує, що ці матеріали більше ніхто ніколи не побачить. Надсилати ж свої відверті зображення, якщо вам немає 18 років, або вимагати їх від неповнолітніх – особливо небезпечно та протизаконно.

Як бути, якщо вас просять поділитися своїми знімками інтимних частин тіла, тиснуть чи погрожують, або шантажують відправленими раніше? Що робити та як реагувати, коли такі світлини або відео скидає онлайн-співрозмовник/-ця?

***
Повідомити про будь який злочин, вчинений щодо дитини, а також про контент зі сценами сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна на порталі Stopcrime.ua.
Звернутися за консультацією та допомогою цілодобово, анонімно й безкоштовно можна на Національну гарячу лінію для дітей та молоді за телефоном 0 800 500 225, або 116 111 з мобільного. А також на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації: 0 800 500 335 та 116 123.

#ДітиВільніВідОнлайнНасильства, #ДеньБезпечногоІнтернету, #SaferInternetDay, #SID2025

Автор Печончик Олександр Саливонович

Авторські права 2025 © Опорний заклад Кам'янський ліцей. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.