facebook
^На початок

 • 1 Ласкаво просимо
  .
 • 2 Виставка хліба
  .
 • 3 Фотоколаж
  .
 • 4 Родовідне дерево
  .
 • 5 Спортивний зал
  .

.

Виховні заходи

Олімпійський тиждень

У рамках "Олімпійського тижня" у ліцеї проходили змагання серед учнів 5-11 класів з футболу, волейболу, тенісу. Велику зацікавленість викликали спортивні естафети та конкурси серед учнів початкових класів "Хто спритніший", а також фізкультурно-патріотичний конкурс "Козацтву бути" (8-9 класи)

Детальніше: Олімпійський тиждень

Зустріч з учасником бойових дій Кожарком Валентином Миколайовичем

04.10.2023 року у кабінеті безпеки опорного закладу Кам’янський ліцей відбулася зустріч учнів 10-11 класів з військовослужбовцем, учасником бойових дій, випускником школи, односельчанином  КОЖАРКОМ  Валентином  Миколайовичем.

Детальніше: Зустріч з учасником бойових дій Кожарком  Валентином  Миколайовичем

Всесвітній день прибирання

15 вересня 2023 року з нагоди «Всесвітнього дня прибирання», в опорному закладі Кам`янський ліцей, з дотриманням правил з техніки безпеки та обмежень воєнного часу, здобувачі освіти разом з педагогами прибрали територію освітньої установи.

Детальніше: Всесвітній день прибирання

Тиждень права в ОЗ Кам'янський ліцей

В рамках проведення «Тижня права» та Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» 07 грудня 2021 року у ліцеї відбувся просвітницький захід для здобувачів освіти 9-11 класів за участю головних спеціалістів  служби у справах  дітей Березнівської міської ради (Романа ЛЕСЮКА, Ольги КОЛЕСНИК); старшого інспектору сектору ювенальної превенції  відділу превенції Рівненського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області (Наталії ТРОФИМЧУК).

Детальніше: Тиждень права в ОЗ Кам'янський ліцей

День вчителя в ОЗ Кам'янський ліцей

01 жовтня 2021 року здобувачі освіти Опорного закладу Кам’янський ліцей привітали педагогічних працівників з професійним святом Дня вчителя

Детальніше: День вчителя в ОЗ Кам'янський ліцей

Зустріч із поліцейським та пожежником

  22.09.2021 року в Опорному закладі Кам’янський ліцей відбулася зустріч здобувачів освіти  з поліцейським та рятівником. До установи завітали старший інспектор ювенальної превенції Рівненського РУП Трофимчук Н.В., заступник начальника 9 –ї  ДПРЧ  7 ДПРЗ  ГУ ДСМН України  в Рівненській області підполковник служби цивільного захисту Молінський В.В.

Детальніше: Зустріч із поліцейським та пожежником

«Живи Кобзарю у пам’яті народній»

09.03.2021 року в актовій залі Опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради відбувся виховний захід «Живи Кобзарю у пам’яті народній»

Детальніше: «Живи Кобзарю у пам’яті народній»

Автор Печончик Олександр Саливонович

Авторські права 2023 © Опорний заклад Кам'янський ліцей. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.