facebook
^На початок

 • 1 Ласкаво просимо
  .
 • 2 Виставка хліба
  .
 • 3 Фотоколаж
  .
 • 4 Родовідне дерево
  .
 • 5 Спортивний зал
  .

.

Виховні заходи

День пам’яті та примирення

08.05.2019 року в актовій залі опорного закладу Кам’янський ліцей на високому рівні було проведено виховний захід до «Дня пам’яті та примирення» та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Подробнее: День пам’яті та примирення

Робоча зустріч старшого інспектора Ювенальної превенції Березнівського відділу поліції Сарненського відділу ГУНП в Рівненській області

       06.05.2019 року в опорному закладі Кам’янський ліцей відбулась робоча зустріч старшого інспектора Ювенальної превенції Березнівського відділу поліції Сарненського відділу ГУНП в Рівненській області Трофимчук Н.В. із здобувачами освіти 8-10 класів з теми «Булінг його види та прояви, та як з ним боротися», «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх.»
      На загальношкільних батьківських зборах 06.05.2019 року старший інспектор Трофимчук Н.В. ознайомила батьків з відповідальністю за ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.

Подробнее: Робоча зустріч старшого інспектора Ювенальної превенції Березнівського відділу поліції...

«Кобзарю! Знов до тебе лину»

В рамках проведення Шевченківського тижня  в актовій залі Кам’янського ліцею проведено загальношкільний виховний захід «Кобзарю! Знов до тебе лину».

Подробнее: «Кобзарю! Знов до тебе лину»

Вшанування подвигів учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 року в опорному закладі Кам’янський ліцей, класним керівником 6 класу (Ковтун А.В.) та педагогом-організатором (Челик С.А.), було проведено виховний захід «Вшанування подвигів учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні». З метою увічнення людської гідності, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Подробнее: Вшанування подвигів учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні

«Соборна Україна» сто років потому

22.01.2019 року на базі опорного закладу Кам’янський ліцей  відбувся виховний захід «Соборна Україна» сто років потому.

Подробнее: «Соборна Україна» сто років потому

Засідання управлінської студії керівників опорних закладів області

29.11.2018 року на базі опорного закладу Кам’янський ліцей  відбулось засідання управлінської студії керівників  опорних закладів області « Автономія закладу освіти: самостійність і відповідальність».

У роботі взяли участь голови Березнівської районної держадміністрації та районної ради Люшин В.Г., Федас В.В.. 

Подробнее: Засідання управлінської студії керівників  опорних закладів області

Виховний захід « На зустріч пам’яті»

З нагоди 85-ї річниці  трагічної сторінки історії України  Голодомору 1932-1933 рр. в опорному закладі Кам’янський ліцей  23.11.2018 року  відбувся виховний захід « На зустріч пам’яті»

Подробнее: Виховний захід « На зустріч пам’яті»

День української писемності та мови 2018 р.

   07.11.2018 року з нагоди Дня української писемності та мови в опорному закладі Кам’янський ліцей вчителем української мови та літератури Токарчук М.І., був проведений загальношкільний виховний захід «Наша мова солов’їна»

Подробнее: День української писемності та мови 2018 р.

Свято Першого дзвоника

   1 вересня в опорному закладі Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось подвійне свято: свято знань та 30-річчя з дня заснування навчального  закладу. 

Подробнее: Свято Першого дзвоника

Всесвітній День вишиванки

17 травня 2018 року в опорному закладі відсвяткували  Всесвітній День вишиванки. Це  свято,  яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу 

Подробнее: Всесвітній День вишиванки

Автор Печончик Олександр Саливонович

© 2019 Опорний заклад Кам'янський ліцей. Все права защищены.
Joomla! - бесплатное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU General Public License.