foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+380000000000
gmail@gmail.com
Reservation


В рамках проведення Шевченківського тижня  в актовій залі Кам’янського ліцею проведено загальношкільний виховний захід «Кобзарю! Знов до тебе лину».

Подробнее: «Кобзарю! Знов до тебе лину»

20 лютого 2019 року в опорному закладі Кам’янський ліцей, класним керівником 6 класу (Ковтун А.В.) та педагогом-організатором (Челик С.А.), було проведено виховний захід «Вшанування подвигів учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні». З метою увічнення людської гідності, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Подробнее: Вшанування подвигів учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні

22.01.2019 року на базі опорного закладу Кам’янський ліцей  відбувся виховний захід «Соборна Україна» сто років потому.

Подробнее: «Соборна Україна» сто років потому

29.11.2018 року на базі опорного закладу Кам’янський ліцей  відбулось засідання управлінської студії керівників  опорних закладів області « Автономія закладу освіти: самостійність і відповідальність».

У роботі взяли участь голови Березнівської районної держадміністрації та районної ради Люшин В.Г., Федас В.В.. 

Подробнее: Засідання управлінської студії керівників  опорних закладів області

З нагоди 85-ї річниці  трагічної сторінки історії України  Голодомору 1932-1933 рр. в опорному закладі Кам’янський ліцей  23.11.2018 року  відбувся виховний захід « На зустріч пам’яті»

Подробнее: Виховний захід « На зустріч пам’яті»

   07.11.2018 року з нагоди Дня української писемності та мови в опорному закладі Кам’янський ліцей вчителем української мови та літератури Токарчук М.І., був проведений загальношкільний виховний захід «Наша мова солов’їна»

Подробнее: День української писемності та мови 2018 р.

   1 вересня в опорному закладі Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось подвійне свято: свято знань та 30-річчя з дня заснування навчального  закладу. 

Подробнее: Свято Першого дзвоника

17 травня 2018 року в опорному закладі відсвяткували  Всесвітній День вишиванки. Це  свято,  яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу 

Подробнее: Всесвітній День вишиванки

11, 12 травня 2018 року  вихованців  опорного закладу Кам’янська ЗОШ І-ІІ ступенів “Патріот» взяла участь у військово-патріотичних, спортивних змаганнях «Сокіл» («Джура»). 

Подробнее: «Сокіл» («Джура») 2018

Погода

Автор Печончик Олександр Саливонович

© 2019 Опорний заклад Кам'янський ліцей. Все права защищены.
Joomla! - бесплатное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU General Public License.