facebook
^На початок

 • 1 Ласкаво просимо
  .
 • 2 Виставка хліба
  .
 • 3 Фотоколаж
  .
 • 4 Родовідне дерево
  .
 • 5 Спортивний зал
  .

.

Виховні заходи

«Живи Кобзарю у пам’яті народній»

09.03.2021 року в актовій залі Опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради відбувся виховний захід «Живи Кобзарю у пам’яті народній»

Детальніше: «Живи Кобзарю у пам’яті народній»

Новорічно – різдвяні вітання 2020

23, 24 грудня 2020 року в опорному закладі Кам’янський ліцей з дотриманням протиепідеміологічних заходів відбулись класні новорічно – різдвяні вітання.

Детальніше: Новорічно – різдвяні вітання 2020

«Майдан мільйонів облич»

      20 лютого 2020 року, педагогічні працівники та учні опорного закладу Кам’янський ліцей вшанували шосту річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні, провівши загальноліцейний  виховний  захід  «Майдан мільйонів  облич».

Детальніше: «Майдан мільйонів  облич»

"Мій край-моя історія"

05 грудня 2019 класним керівником  6 класу (МАЗЕПА Л.М.) було проведено виховний захід приурочений Всеукраїнському референдуму 1 грудня 1991 року "Мій край-моя історія". Захід був проведений з метою пам'яті та шанування здобутків нашого народу у боротьбі за власну державу.

Детальніше:  "Мій край-моя історія"

«Запали свічку пам’яті»

     22.11.2019 року в опорному закладі Кам’янський ліцей відбувся загальноліцейний виховний захід  приурочений пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. в Україні «Запали свічку пам’яті»

Детальніше: «Запали свічку пам’яті»

З рідним словом міцніє держава

В опорному закладі Кам’янський ліцей 08.11.2019 року з нагоди Дня української мови та писемності вчителем-методистом  української мови та літератури Печончик М.С., проведено загальношкільний виховний захід «З рідним словом міцніє держава» У заході активну взяли вихованці гуртка «Вокальний» (керівник гуртка Драганчук В.А.)

Детальніше: З рідним словом міцніє держава

День пам’яті та примирення

08.05.2019 року в актовій залі опорного закладу Кам’янський ліцей на високому рівні було проведено виховний захід до «Дня пам’яті та примирення» та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше: День пам’яті та примирення

Робоча зустріч старшого інспектора Ювенальної превенції Березнівського відділу поліції Сарненського відділу ГУНП в Рівненській області

       06.05.2019 року в опорному закладі Кам’янський ліцей відбулась робоча зустріч старшого інспектора Ювенальної превенції Березнівського відділу поліції Сарненського відділу ГУНП в Рівненській області Трофимчук Н.В. із здобувачами освіти 8-10 класів з теми «Булінг його види та прояви, та як з ним боротися», «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх.»
      На загальношкільних батьківських зборах 06.05.2019 року старший інспектор Трофимчук Н.В. ознайомила батьків з відповідальністю за ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.

Детальніше: Робоча зустріч старшого інспектора Ювенальної превенції Березнівського відділу поліції...

Автор Печончик Олександр Саливонович

Авторські права 2021 © Опорний заклад Кам'янський ліцей. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.