facebook
^На початок

 • 1 Ласкаво просимо
  .
 • 2 Виставка хліба
  .
 • 3 Фотоколаж
  .
 • 4 Родовідне дерево
  .
 • 5 Спортивний зал
  .

.

Uncategorised

II етап Всеукраїнських олімпіад та конкурсів 2023-2024 н.р.

Щиро вітаємо наших здобувачів освіти та їх наставників, педагогів, з перемогою у II етапі Всеукраїнських олімпіад та конкурсів 2023-2024 навчального року! 
Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та успіхів у навчанні! Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень! 
 
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!

Детальніше: II етап Всеукраїнських олімпіад та конкурсів 2023-2024 н.р.

#Flowers4School

Опорний заклад Кам'янський ліцей взяв участь у благодійному освітньому проєкт #Flowers4School, спрямованому на озеленення українських шкіл, від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
Сьогодні 15 грудня, не зважаючи на погодні умови, з учнями та працівниками ліцею висадили цибулини квітів.
Щиро дякуємо всім організаторам цієї благодійної акції.
Віримо, що навесні з'являться наші "квіти- Перемоги".
Зробимо всю Україну квітучою разом💙💛🇺🇦

Детальніше: #Flowers4School

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні. Таких заходів необхідно вжити через виявлення вірусу у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті восени 2021 року (тоді 1 дитина отримала параліч, а 19 були контактними і мали безсимптомний перебіг). Ще один випадок захворювання на поліомієліт зафіксований в Україні 24 січня 2022 року.
 
«Поліомієліт ‒ захворювання, яке може спричинити невиліковний параліч. Особливо вразливі до нього діти до 6 років. Через низький рівень охоплення щепленнями поліо повернувся в Україну. Це ставить під загрозу кожну невакциновану або не повністю вакциновану дитину. Перший етап реагування на спалах поліомієліту триватиме три тижні. Щоби задовольнити загальну потребу, а також забезпечити проведення цього етапу, держава додатково закупила 400 тисяч доз якісної вакцини. Ми маємо всі можливості для того, щоб вийти на рекомендований ВООЗ рівень охоплення щепленнями ‒ 95% ‒ і захистити наших дітей», ‒ говорить Ігор Кузін, заступник міністра охорони здоров’я ‒ головний державний санітарний лікар України.
 
Наприкінці грудня був ухвалений План реагування на спалах поліо в Україні, який передбачає 2 етапи:
Етап 1. Кампанія щеплення вакциною ІПВ дітей віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали необхідної кількості доз, відповідно до Національного календаря щеплень. Даний етап починається 1 лютого і триватиме три тижні. Це необхідно для захисту невакцинованих дітей від інфікування. У межах цього етапу щеплення мають отримати майже 140 тисяч дітей.
Етап 2. У межах якого щеплюватимуть вакциною ОПВ усіх дітей віком до 6 років, навіть якщо вони мають усі необхідні щеплення відповідно до Національного календаря. Це необхідно для захисту дітей від інфікування та зупинення циркуляції вірусу. Упродовж цього етапу планується охопити до 550 тисяч дітей. Дати проведення будуть оголошені заздалегідь. 
Отримати щеплення можна безоплатно у вашого сімейного лікаря чи в найближчій амбулаторії. 
 
«Поліомієліт повернувся в Україну через низькі показники планової імунізації. Майже 30% дітей в Україні не захищені від поліомієліту. Кожній невакцинованій або не повністю вакцинованій дитині загрожує невиліковний параліч на все життя. Це те, що батьки можуть дуже легко попередити, просто дотримуючись календаря щеплень у дитинстві. Захищаючи свого малюка, ви захищаєте кожну дитину в Україні», – підкреслює Мурат Шахін, голова офісу ЮНІСЕФ в Україні.

Детальніше: 1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту

Увага, поліомієліт!!!

Ліків проти хвороби не існує.
Поліомієліт (поліо) — гостра інфекційна хвороба. Вона може загрожувати невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин усім невакцинованим або не повністю вакцинованим дітям.

Поліовірус поширюється непомітно і швидко через відсутність будь-яких симптомів у більшості інфікованих. Серед тих, кого паралізувало внаслідок поліомієліту, 5–10% помирають через те, що параліч уразив дихальні м’язи.
Нагадаємо, на  початку жовтня на цю інфекційну недугу захворіла півторарічна дитина на Рівненщині. Згодом хворобу виявили у 12-річної дівчинки на Закарпатті. Дітей паралізувало. В обох випадках батьки відмовились від щеплень через релігійні переконання.

Детальніше: Увага, поліомієліт!!!

Автор Печончик Олександр Саливонович

Авторські права 2024 © Опорний заклад Кам'янський ліцей. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.