facebook
^На початок

 • 1 Ласкаво просимо
  .
 • 2 Виставка хліба
  .
 • 3 Фотоколаж
  .
 • 4 Родовідне дерево
  .
 • 5 Спортивний зал
  .

.

Uncategorised

Всеукраїнська школа онлайн

З понеділка 06 квітня 2020 року для учнів 5-11 класів стартує освітній проєкт "Всеукраїнська школа он-лайн".
Докладніше тут:  https://mon.gov.ua/ua/news/6-kvitnya-startuyut-onlajn-uroki-dlya-uchniv-5-11-klasiv-na-karantini-chas-ta-programa-zanyat-de-ta-yak-priyednatisya-do-navchannya

Підсумки ХVІІ районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

26 лютого 2020 року на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості проходив захід приурочений підсумкам ХVІІ районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. З метою ознайомлення педагогічної громадськості району з досягненнями педагогічних працівників опорного закладу Кам’янський ліцей та його філій власні розробки представили 14 педагогів у номінаціях: «Управління освітою» (1), «Робота з обдарованими учнями» (2), «Позашкільна освіта» (1), «Українська мова та література» (2), «Іноземна мова» (4), «Зарубіжна література» (2), «Історія» (2), «Основи правознавства» (2).

Детальніше: Підсумки ХVІІ районного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

Засідання педагогічної ради 28.11.2019 р.

     28 листопада 2019 року в ліцеї було проведено засідання педагогічної ради.
     Заступник директора ліцею Козлюк О.І ознайомила членів педагогічного колективу з Порядком підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженою постановою Кабінету Міністерства освіти і науки від 21.08.2019 року №800, листом Міністерства освіти і науки України від 04.11.19 року №1/9-683 «Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників»

Детальніше: Засідання педагогічної ради 28.11.2019 р.

Написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту

 08.11.2019 року в опорному закладі Кам’янський ліцей, на передодні Дня української писемності та мови,  18      учнів 9 класу (вчитель Плахотнюк Л.В.) брали  участь у написанні ХІХ   Всеукраїнського радіодиктанту.

Детальніше: Написання ХІХ   Всеукраїнського радіодиктанту

Звітно-виборні збори первинної профспілковії організації

28 жовтня в закладі відбулися звітно-виборні збори первинної  профспілковії організації опорного закладу Кам'янський ліцей. За більшістю голосів головою профспілкової організації закладу обрано КОВТУН АЛЛУ ВОЛОДИМИРІВНУ.

Детальніше: Звітно-виборні збори первинної  профспілковії організації

Зустріч із старшим інспектором з ювенальної превенції Березнівського відділу поліції

В рамках проведення тижня правового виховання 25.10.2019 р. у Кам’янському ліцеї відбулась зустріч здобувачів освіти 9-11 класів з старшим інспектором з ювенальної превенції Березнівського відділу поліції Сарненського відділу ГУНП Рівненської області Трофимчук Н.В. та інспектором Чернюшком В.В.
В ході зустрічі працівники поліції ознайомили дітей з основними проблемами, які існують в учнівському середовищі. Особливу увагу було зосереджено на адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень та відповідальність батьків за ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.

Детальніше: Зустріч із старшим інспектором з ювенальної превенції Березнівського відділу поліції 

Автор Печончик Олександр Саливонович

Авторські права 2021 © Опорний заклад Кам'янський ліцей. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.