foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

+380000000000
gmail@gmail.com
ReservationПлан  засідань

методичної ради опорного закладу Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів

на 2017-2018 навчальний рік

       Вересень

1.                Моніторинг методичної роботи з педагогічними працівниками  за минулий навчальний рік. Завдання методичної служби школи (методичної ради, методичних об'єднань, творчої групи тощо) на 2017-2018 навчальний рік. Затвердження планів роботи методичних об'єднань, школи молодого вчителя «Шанс», творчої групи по роботі з обдарованими учнями.

2.                Про стан виховної роботи в школі.

3.                Про підсумки проведення ДПА у формі ЗНО випускників школи у 2017 році.

 

          Листопад

1.                 Про підготовку та проведення конкурсу-ярмарку педагогічних надбань «Освітянські обрії Березнівщини – 2018 рік».

2.                 Про розгляд та затвердження методичних посібників педагогічних працівників, які претендують на присвоєння педагогічних звань.

3.                 Реалізація ІІ  формуючого етапу науково-методичної проблемної теми школи «Реалізація сучасних підходів до навчання та виховання з метою формування життєво компетентної особистості в умовах інтеграції  до європейського освітнього простору»

 

      Січень

1.                 Затвердження планів роботи методичних об’єднань закладу.

2.                 Інноваційні підходи до організації праці керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти як менеджерів і лідерів освітніх організацій               

3.                 Урок у контексті компетентнісної освіти

 

      Березень

1.                Застосування педагогічних технологій у реалізацію сучасних підходів щодо підвищення компетентності  педагогічних кадрів із проблем узагальнення та поширення педагогічного досвіду.

2.                 Створення навчально-методичного забезпечення щодо організації та упровадження інноваційних процесів у закладі.

 

      Травень

1.          Про підсумки методичної роботи за 2017-2018 навчальний рік.

2.                 Співпраця учительського, батьківського, учнівських колективів з міжнародними організаціями. Участь у міжнародних проектах, програмах.

3.                 Підготовка учнів до ДПА та ЗНО. Опрацювання методичних рекомендацій.

Погода

Автор Печончик Олександр Саливонович

© 2018 Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Все права защищены.
Joomla! - бесплатное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU General Public License.