facebook
^На початок

 • 1 Ласкаво просимо
  .
 • 2 Виставка хліба
  .
 • 3 Фотоколаж
  .
 • 4 Родовідне дерево
  .
 • 5 Спортивний зал
  .

.

Виховні заходи

Спартакіада села 2017

26 лютого 2017 року  на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася спартакіада села з волейболу, присвячена третій річниці Майдану, пам’яті героїв Небесної сотні. З початком свята учасників команд привітали  сільський голова - Парфенюк С.Й. та директор школи - Калюта М.М. 

  Учні школи  продемонстрували виховний захід національно – патріотичного виховання. Діти нагадали всім присутнім  про доленосні події, які сталися три роки тому в самому серці України, сколихнули весь світ.

        Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій країні потрібно бути єдиною та згуртованою. Наші земляки, яких сьогодні мобілізовано до лав українського війська, з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність. Тому на завершення заходу ансамбль «Гармонія», під керівництвом Вікторії Драганчук, підтримав учасників змагання піснею «Разом і до кінця», піднявши їм настрій та жагу до перемоги.

   В змаганнях з волейболу приймали участь дві команди с. Кам’янки: «Мисливець» та  «Студент», гравці з с. Яблунне та с. Кургани.

    Учасники змагань показали свої  спортивні вміння та силу.  П’ять складових шляху до перемоги – це стійкість, швидкість, сила, майстерність і воля, причому воля – це найголовніше!-  привели команду «Мисливець» до перемоги.  Всі команди були нагороджені грамотами та грошовими винагородами.

  Спартакіада засвідчила, що фізкультура і спорт - це велика, потужна сила, яка зближує людей, дарує радість спілкування та здоров’я. Ми нащадки розбудови держави, пишаємося героями Небесної сотні, воїнами, які віддали життя і які боронять нашу землю від російського агресора.

Автор Печончик Олександр Саливонович

© 2019 Опорний заклад Кам'янський ліцей. Все права защищены.
Joomla! - бесплатное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU General Public License.